Yangın Sonrası Temizlik

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Afyon temizlik firması olarak bizler her türlü temizlik hizmetinde kendi kalitemizi ispat etmiş ve etmeye de devam ediyoruz. Yangın sonrasındaki temizlik konusunda da ister ev olsun, ister işyeri ya da fabrika her alanda sorunsuz bir hizmet sağlayabiliriz. Yangın sonrasında yapılması gereken temizlik işleminin hassas olması gerekir. Yangın felaketinin ne kadar önemli olduğunu düşünürseniz sonrasındaki sürecinde aslında can sıkıcı olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla burada profesyonel kişilerden destek almak en doğru yoldur.

Firmamız verdiği hizmette her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur bu anlamda yangın sonrasında yapılacak olan temizlik işleminde öncelikli olarak kaba bir temizlik yapılarak zararın ne boyutta olduğu tespit edilmeye çalışılır ve daha sonrasında buna göre bir yol izlenir. Yangın sırasında kullanılmayacak kadar kötü olan eşyalarında ortamdan hızlıca uzaklaştırılması gereklidir. Tadilat ve boya işlemleri yapıldıktan sonra temizlik işlemine geçilir.

Temizleme anında özel is çıkarıcı kimyasallar kullanılır ve kötü olan kokunun da uzaklaştırılması sağlanır. Kaba işlerin ardından ince işler yapılır tüm temizleme süresi boyunca el değmemiş olan hiçbir yerde kalmayacaktır.

Yangın sonrasında temizlik için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

 

 

0545 556 15 53