Okul Temizliği

OKUL TEMİZLİĞİ

Çocuklarımız bizim için önemlidir. dolayısıyla zamanlarının büyük bir bölümünün geçtiği okullarının da hijyenik olması onların sağlık konusunda sıkıntı çekmemesini sağlayacaktır. Özellikle de çocukların sayısının fazla olduğu okullarda temizlik işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılmamış olması çocuğunda sağlığının her zaman risk altında olmasını sağlayacaktır. Ortak kullanım alanlarının çokluğu her zaman risktir. Afyon temizlik firmamız bu konuda çocuklarımızın sağlığını düşünerek hareket ettiğinden dolayı her türlü hijyenin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Afyon temizlik firması her türlü okulun temizliği konusunda tecrübelidir. Tuvaletlerden tutunda merdivenlere hatta cam ve pencerelere varıncaya kadar iç bölümlerdeki her türlü temizlenmesi gereken noktayı temizler. Bunun yanı sıra bahçeler ve dış zeminlerde de hijyenin sağlanması açısından gerekli olan temizlik işlemi gerçekleştirilir. Okul bahçeleri çocukların oyun alanı olduğundan dolayı bu bölgede çöp ya da buna benzeri materyallerin olmaması gerekir. Firmamız bu konuda her zaman titiz bir çalışma yürütmüştür.

Bazı okulların günü birlik ders zamanlarının dışında da aktif olduğu bilinir. Özellikle de yatılı okulların, yurtların, kantin ve yatakhanelerin temizliği önemlidir. Dolayısıyla firmamız tecrübesinden yararlanarak kusursuz bir hizmet sağlayacaktır.

 

0545 556 15 53