Ofis Temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

Afyon temizlik firması olarak bizler ofis temizliği konusunda da her zaman iddiamızı sunmuş ve kanıtlamış başarılı bir ekibiz. Temizlik işlemlerimiz esnasında her türlü detaylar göz önünde bulundurularak yapılır. Amacımız çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sabah geldiklerinde temiz ve görsel anlamda sorunsuz bir çalışma ortamıyla karşılaşmasını sağlamaktır. Bu nedenle de hijyeni ön planda tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. İnsanların zamanlarının büyük bir bölümünü iş yerlerinde geçirdiklerini düşünürseniz buralarda yaşanılacak kötü ortamın performanstan tutunda sağlığa varıncaya kadar pek çok olumsuz etkisi vardır. Bu yüzden de mutlak suretle rutin temizlik işlemlerinin yapılması gerekir. Temiz ve hijyenik bir ortamda çalışmak firmanıza her zaman artı bir başarı sağlayacaktır.

Firmamız ofis temizliğine başlamadan önce expertiz hizmeti sunar bu bir anlamda yapılacak işlemin daha öncesinden belirlenmesi ve yapılacak temizliğin periyodunun ne olacağının bilinmesidir. Bir diğer neden ise ofisteki temizliği gerçekleştirecek olan personel sayısının net bir şekilde çıkarılmasıdır.

OFİS TEMİZLİĞİNDE NELER YAPILIR?

  • Bilgisayar
  • Masa
  • Sandalye
  • WC banyo temizliği
  • Mutfak
  • Cam temizliği

OFİS GENEL TEMİZLİĞİ

Islak zeminlerde en çok önem arz eden konu bakterilerin ortadan kaldırılmasıdır. Dolayısıyla firmamız bu anlamda kullandığı malzemeden tutunda ürünlere varıncaya kadar hepsini en iyisinden tercih eder. Teknolojinin de yardımıyla temizlik işleminin aksaksız ve sorunsuz bir şekilde yapılması sağlanmış olacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

0545 556 15 53