İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Temizlik söz konusu olduğunda en zorlu işlemlerden birisi inşaat temizliğidir. Özellikle de sıkıntılı bir inşaat dönemi sonrasında bulunan kalıntıların çıkarılmasında uzman bir destek mutlaka şarttır. Afyon temizlik firması olarak inşaat sonrasında, mermerlerde, granitlerde, seramiklerde ve ahşap zeminlerdeki her türlü pislikler çok kısa bir zaman içerisinde temizlenir. Temizlik anında dikkat edilerek zeminin çizilmesi ya da tahriş edilmesinin önüne geçilir. Afyon temizlik firması olarak bizler bu konuda her zaman eğitim almış personelleri tercih ederiz.

İnşaat temizliği yalnız insan gücünün kullanılması için uygun değildir bunun içinde her türlü özel temizlik malzemeleri ve de makineleri itinayla kullanılmaktadır. Sizin için dezenfektan işleminin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz bunun içinde temizleme anında kullanmış olduğumuz bez ve bunun gibi her türlü eşyalar sıfır olarak tercih edilir.

Evinizde ya da ofisinizdeki ahşap yüzeyler yalnızca nemli bezle silinir dolayısıyla leke ya da çizilme gibi durumların ortadan kaldırılmış olması sağlanır. Sert zemin olarak bilinen fayansların ise makinalar tarafından temizlik işlemi yapılır. Mekan içerisinde çelik yüzeyler bulunuyorsa özel bir bakım hizmeti gerçekleştirilir. Banyo ve ıslak zeminlerde kullanmış olduğumuz kimyasal temizleyiciler özel olarak hazırlanmıştır ve sünger vasıtasıyla yapılır.

Mekanın her türlü temizlik esnasında dolap içinde ve dışında hatta kenar kısımlarında vakumlamalar yapılarak tamamen silinmesi sağlanır.

Deneyim ve hijyen firmamızın asıl prensibidir. Dolayısıyla %100 hijyen ancak bizim tarafımızdan gerçekleştirilir.

 

0545 556 15 53