Dış Cephe Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Afyon temizlik firması bugüne kadar pek çok temizlik konusunda hizmetini sürdürdü. Bu anlamda dış cephe temizliği de tecrübesine dayanarak en güzel şekilde yapan firma olarak bilinmekteyiz.

Dış cephe sistemlerinde temizlik işleminde hesaplama yapılırken temizlenmesi istenilen cephenin metrekaresi ön plandadır. Bunun yanı sıra personel vinç ve diğer ekipmanların giderleri değerlendirilerek size ücretlendirme uygulanır.

Bazı binalarının vinç sistemleri için uygun olmaması buralarda farklı bir işlemin uygulanmasına olanak sağlamıştır. Bunun için firmamız uzatma çubuklarından destek alarak hizmetlerini sürdürür. Amacımız müşterilerimizin her şekilde hizmetten yoksun kalmamalarını sağlamaktır

Firmalar bazı alanlarda vinç kurulamaması ve temizlenmesi istenilen dış cephenin yüksel olmasından dolayı iskele sistemi kurmaktadırlar. Biz ise istenirse yukarıdan halatla ya da iskele sistemi kurarak hizmet vermekteyiz. Bu seçenekler değerlendirilirken genelde dış cephenin o andaki durumuna pis olup olmadığına bakılarak değerlendirilir ve karar verilir. Dış cephe temizliğinde örneğin yeni inşaatı tamamlanmış bir binanın dış cephesi inşaat artıklarıyla pislenmiştir. Bu durumda da kalıntıların yoğunluğu göz önünde bulundurulmak durumunda. Bizler bunun için yüzeye yakın olan tercihi seçmekteyiz.

Dış cephe temizliği özen isteyen bir konudur. Çünkü dış cephelerinizi sürekli olarak temizletemezsiniz bunun için dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekir.

Dış cephe temizliği hizmetimiz için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

 

0545 556 15 53