Bina ve Merdiven Temizliği

BİNA VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Afyon temizlik şirketi olarak bina ve merdivenlerinizin temizliğinde sizlere profesyonel hizmet sağlamak amacıyla kurulduk ve kurulduğumuz günden bugüne kadar bu konuda çok sayıda referansa sahip olduk. Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en doğru yöntemi ve ekipmanları kullanıp temiz ve hijyenik ortamların oluşturulmasını sağlamak. Apartmanlarda genel temizlik konusu önemlidir ancak işi bilmeyen kişilere yaptırdığınız da hijyenik ortamında istediğiniz kalitede olmadığını görürsünüz. Afyon temizlik firması olarak sizi kapıcılara bağımlı olmaktan kurtarıyor ve beklediğiniz temiz ortama kavuşmanızı sağlıyoruz.

Apartmanlarda temiz olması gereken alanların başında merdivenler ve koridorlar geliyor ancak bazı binaların içerisinde bulunan çeşitli aksesuar ve eşyalarında düzenli bir şekilde tozlarının alınarak silinmesi gerekiyor. Apartmanlarda merdiven temizliğinin yanı sıra külfet olan diğer bir konu da çöplerin atılmasıdır. Dolayısıyla tüm bu hizmetleri bizi tercih etmeniz durumunda size özel olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken de ekonomik çözümler sunabiliyoruz. İster apartmanınız, ister iş merkeziniz, ister siteniz ya da ofisiniz için Afyon temizlik firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

TEMİZLİĞİ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ…

Afyon temizlik firmamız sektörde her zaman farklı yeniliklere imza atmıştır. Bu anlamda yeni bir hizmet başlatarak bize referansınızla gönderdiğiniz her 1 adet bina için size % 10 oranında indirim sağlıyoruz. Bu da 10 adet bina yönlendirmeniz durumunda sizin binanızın ücretsiz yapılmasının sağlanması emektir.

Temizlik Hizmetimizde;

  • Kaba tozlar alınır.
  • Nano teknoloji kullanılarak temizlik gerçekleştirilir.
  • Asansörlerin içleri, daire kapıları önü ve pervaları temizlenir
  • Bina girişi, korkuluklar, bina dış kapısı temizlenir
  • Reklam, broşür ve etiketlerin temizlenmesi sağlanır.
  • Posta kutuları, elektrik, su sayaçları ve bina içerisindeki tabela, levha gibi ayrıntılar silinir
  • Örümcek ağlarının oluşumuna izin verilmez.
  • Bina içerisinde ve girişindeki çöpler atılır.

Bina ve merdiven temizliğimizde hizmetin şekli talebinize göre değişiklik göstermektedir. Küçük binalarınız için bir kişi daha büyük binalar için 4 kişilikten oluşan bir ekip görevlendirebiliriz. Temizlik hizmeti anında ihtiyaç olan su hazırlanan listeye göre bina sakinlerinden temin edilebilir. Temizlik hizmetinde kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar, bezler ve araç gereçler bizim tarafımızdan temin edilir.

Temiz bina ve temiz ortamlar oluşturmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…

0545 556 15 53